Osuszacz Atika ALE800
Osuszanie budynków Poznań. Wynajem osuszaczy Poznań
Bezpłatny dojazd i pomiary wilgotności

Osuszacz Atika ALE800


WYNAJEM OSUSZACZY ATIKA ALE800

Osuszacz Atika ALE800 to najbardziej wydajny osuszacz rodziny ATIKA. Jest to w pełni przemysłowy sprzęt osuszający o dobrzch parametrach technicznych.

Osuszacz charakteryzują świetne parametry techniczne – wydajność do 80l/24h oraz przepływ powietrza 680m3 to górna półka jeżeli chodzi o parametry osuszaczy na rynku europejskim. Osuszacz wyposażony jest w elektroniczny higrostat pozwalający precyzyjnie zadać i utrzymać żądaną wilgotność.

Osuszacz w profesjonalnej obudowie z paneli stalowych malowanych proszkowo. Solidny uchwyt umożliwiający przemieszczanie a nawet zahaczenie na haku dźwigu budowlanego. Dwa kółka transportowe o zwiększonej średnicy ułatwiają transport wewnętrzny, umożliwiają przemieszczania urządzenia po schodach.

Standardowo urządzenie wyposażone jest w pojemnik na skropliny o pojemności 5,8l. Fabrycznie istnieje opcja montażu wężyka spustowego odprowadzającego skropliny do dowolnego, większego zbiornika.

Najczęstsze zastosowanie osuszacza powietrza Atika ALE800:

  Specyfikacja techniczna
  Wydajność osuszania 80l/dobę
  Osusza pomieszczenia o kubaturze do 450m³
  Zasilanie 230V/50Hz
  Zakres temperatur pracy 5-32°C
  Zakres wilgotności pracy 35-90%
  Max. pobór mocy 1200W
  Przepływ powietrza 680m³/h
  Pojemność zbiornika wody 5,8l
  Odprowadzenie skroplin na zewnątrz tak
  Waga 52kg
  Poziom hałasu 50dB
  Wymiary 102x53x57cm
  Czynnik chłodniczy R407c
  Filtr pyłkowy tak
  Możliwość ciągłej pracy tak

Pomagamy dobrać osuszacz do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wynajmu osuszacza powietrza.